Dobra skola

Restaurace 

Restaurace Dobrá Škola pro Vás připravuje ty nejchutnější pokrmy vycházející z tradiční české kuchyně, připravované z kvalitních a čerstvých surovin. Každý všední den máme pro Vás výběr ze tří druhů poledního menu, v sobotu a neděli pro Vás vaříme menu víkendové. Nabízíme také velký výběr točených piv z produkce menších českých pivovarů, které se hlásí k tradičnímu způsobu vaření piva. Jedná se o pivovary Vysoký Chlumec (Lobkowicz), pivovar Hlinsko (Rychtář). Naše restaurace je celodenně nekuřácká a má k dispozici dětský koutek, samozřejmostí jsou také dětská jídla. V letních měsících je k dispozici také zahrada, kde se nachází dětské hřiště s houpačkami.
Zahrada má také venkovní sezení s grilem a udírnou.
Nabízíme široký výběr nealkoholických nápojů od společností Coca-Cola, Mattoni, Granini a v neposlední řadě také oblíbená točená Kofola.
Milovníci kávy u nás zajisté ocení pravé italské espresso, připravované z čerstvě mleté kávy Lavazza, čajoví fajnšmekři mohou vybírat také z široké nabídky čajů Dilmah.
V naší nabídce najdete také velký výběr moravských vín, skladbu vinného lístku sestavil přímo pro naši restauraci sommeliér společnosti Makro.
Dále také můžete využít salonku s kapacitou 12 osob pro uzavřená jednání nebo ve večerních hodinách stylové vinárny pro 30 osob. V letních měsích je k dispozici také předzahrádka s posezením pod slunečníky.
Rádi Vám připravíme svatební hostinu, rodinnou oslavu, firemní večírek, raut, řízenou degustaci vín a další akce....to vše podle Vašeho přání a požadavků. 
Nabízíme také rozvoz jídel přímo do Vašeho bytu či kanceláře.  

Přijímáme stravenky společností Exit, Chèque Déjeuner a Sodexo. 

Můžete u nás platit také platebními kartami Maestro, Mastercard a Visa.